EnglishLietuviškai 
Shopping Cart
0 items
    About Us
    Our Store
    Search
    Gift Cards
 
 
    About Us

Sveiki atvykę į lietuviškų prekių internetinę parduotuvę www.lietuvele.com!

Jau septyneri metai gyvuoja mūsų stacionari lietuviškų prekių parduotuvė “LIETUVĖLĖ” Čikagoje. Pirkėjų susidomėjimas mūsų siūlomomis prekėmis didelis, pirkėjų ratas nuolat auga. Auga ir pasitikėjimas mumis. Mes pastebime ,kad dažnas svečias pas mus ne tik Čikagos ir jos priemiesčių gyventojas, bet ir pirkėjai iš kitų valstijų.

Kad gerinti jų aptarnavimą jau ankščiau buvo įsteigta ir internetinė parduotuvė www.lietuvele.com .Deja mūsų pasirinkta aptarnavimo internetu sistema negalėjo visiškai patenkinti Jūsų, mieli pirkėjai. Mes tą supratome tačiau kitų projektų įgyvendinimas neleido operatyviai pakeisti mūsų internetinės parduotuvės veikimo principų.

Ir tik dabar mes vėl su jumis atsinaujine,saugesni, patikimesni ir žymiai turtingesni!

Pasivaikščioje po mūsų parduotuvę jus rasite ne tik tradicinių mūsų lietuviškų prekių:suvenyrų, knygų, žurnalų, CD-DVD, bulvių tarkavimo mašinų, bet ir platų asortimentą lietuviškų maisto produktų, alaus, stipriujų gėrimų, juvelyrinių gaminių… Mes ir toliau tesiame Jūsų užsakymų priėmimą toms lietuviškoms prekėms, kurių neradote mūsų stacionarioje ir šioje internetinėje parduotuvėje. Pagal Jūsų atsiustą žinutę, mes tik susiderinsime jų pristatymo laiką. Jokio išankstinio apmokėjimo! Jei turite progą ir norite nudžiuginti draugus, kolegas, bendramokslius, auklėtinius įvairių švencių proga rašykite ar skambinkite mums: suderintu laiku, gera kaina Jus nustebinsite juos mūsų parūpintomis lietuviškomis dovanomis!

Visiems Jūsų pirkiniams galime suteikti dovanos pavidalą, juos atitinkamai supakuodami arba, gavę žinutę iš Jūsų, galime suteikti “GIFT CERTIFICATE” paslaugą. Savo pageidavimus Jūs galite pareikšti skambinant mums telefonais 7 dienas per savaitę tel. 630.324.6811 ar siunčiant žinutes adresu lietuvele@sbcglobal.net

Mūsų realią parduotuvę “Lietuvėlė” galite aplankyti adresu:
2601 75th street, Suite B, Darien, IL 60561

Dirbame:
Mon. 10 am - 8 pm
Tue. - Sat. 10 am - 9 pm
Sun. 10 am - 8 pm

 
 
Continue
    Specials | Advanced Search | Contact Us |  Create an Account | Log In

Copyright © 2017 Lietuvele Inc. | Privacy Notice | Conditions of Use